utorok 21. januára 2014

Veľké dieťaHrnček "TRIDOTS" / Mug "TRIDOTS"  (15,- €/ or here)

Určite poznáte vyjadrenie na adresu muža:
"Si ako veľké dieťa!"
Je to väčšinou výčitka, takže potom nasleduje: "Kedy už dospeješ?"
Očakávame, že muž, s ktorým sa rozhodneme stráviť zvyšok života, bude zodpovedný (samozrejme), bude ohľaduplný, tolerantný, chápavý a vnímavý, takisto má byť romantický a všímavý, má byť vždy tam, kde potrebujeme a najlepšie, aby si to sám domyslel. Má nás podporovať v našej snahe a úsilí, nech už ide o čokoľvek a mení sa to akokoľvek často. Má byť skvelým otcom, milencom, manželom aj priateľom.
Ale ako má spĺňať všetky tieto atribúty, keď nesmie byť dieťaťom?

Koľko zo spomenutých očakávaní predstavuje aj vaše nároky na svojho partnera? Keď som to písala, myslela som to vážne, ale zrazu som si uvedomila, že keď sú takto pekne pokope všetky moje požiadavky, znie to nereálne. A zámerne som tam nezahrnula negatívne črty povahy a charakteru, lebo také u svojho muža nechcem. Ale taký muž by bol asi úplným pokrytcom a po chvíli by sa mi zunoval.

Takže ženy ;) , dovoľme mužom byť veľkým dieťaťom, lebo práve to je tá cesta, ktorá z neho robí čiastočný ideál.
Hravý muž má fantáziu, nápady a energiu ich realizovať, čím nás vie aj prekvapiť, hoci nie vždy tak, ako by sme chceli, ale bez čiernej nie je ani biela.
Muž, ktorý si skladá lego radšej ako vaše dieťa, vo chvíli, keď je na stole obed a čaká sa nie na dieťa, ale na muža, je síce v danej chvíli zdrojom tlaku v hornej časti hlavy z vnútra, ale inak je to znak toho, že máte toho pravého.
Kým ten dokonale zodpovedný dospelý nedetinský muž bude o 15 rokov úplne vyhorený nezaujímavý chlap, tak z toho vášho "veľkého dieťaťa" sa stane úžasný spoločník na všetky chvíle, keď už budete mať odrastené deti a čas iba pre seba. Alebo by ste mali v tom čase radšej pri sebe ten prvý typ muža a znudene hľadeli na jeho chrbát?Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Môžete dať like :)